Alım Satım Süreci

oto alim satimKıbrıs Oto Pazarı'nda araç alım satım süreci, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir.

Kıbrıs Oto Pazarı, müşterileri, tamamen “müşteri odaklılık” prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulabilmekte;“beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı” ile Kıbrıs Oto Pazarı ayrıcalığını yaşamaktadırlar. Konforlu ve rahat bir ortamda, yorulmadan ve zahmetsiz bir şekilde araç alıp satabilmenin sağlandığı sürecin kapsadığı hizmetler ve kısa tanımları şu şekildedir:

Güvenilir Araç Alım-Satım Hizmeti

Kıbrıs Oto Pazarı'nda her araç, detaylı bir inceleme ve görünüm yenileme işleminden geçirilerek risksiz ve güvenli bir şekilde müşterilere sunulmaktadır.

101 Nokta Ekspertizi Hizmeti

Kıbrıs Oto Pazarı'nda tüm araçlar 101 nokta kontrolünden geçirilmektedir. Bu şekilde aracın geçmişi ve mevcut durumu tespit edilerek detaylı ekspertiz raporu sunulmaktadır.

Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takip Hizmeti

Kıbrıs Oto Pazarı’nda satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; Kıbrıs Oto Pazarı’n uzman personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde Kıbrıs Oto Pazarı müşterileri araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirirler.

Emanet Bırakma Hizmeti

Kıbrıs Oto Pazarı müşterileri arzu ettikleri takdirde araçlarını satılmak üzere Kıbrıs Oto Pazarı Yetkili Satıcıları’na bırakabilmektedir. Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan araçların, Kıbrıs Oto Pazarı’n uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; aracın sahibine ise sadece imza atmak kalmaktadır.

Araç Görünüm Yenileme Hizmeti

Kıbrıs Oto Pazarı’nde her araca iç-dış görünüm yenileme uygulaması yapılır. Araçların motor aksamından kaporta aksamlarına kadar detaylı şekilde temizlendiği bu süreçle, araçlar ilk günkü durumlarına yakın bir görünümle yeni sahiplerine sunulmaktadır.

Kıbrıs Oto Pazarı – Online

Kıbrıs Oto Pazarı Yetkili Satıcıları’nda satışa sunulan araçlar, www.gokhanhelvaci.com ve diğer Kıbrıs Oto Pazarı Yetkili Satıcıları vasıtasıyla, tek noktada değil; KKTC genelinde satışa sunulur; bu şekilde hızlı bir şekilde satılırlar.

Takas İmkanları

Kıbrıs Oto Pazarı Müşterileri’ne, gerekli koşulların sağlanması durumunda; nakit alım seçeneğinin yanısıra takas imkanları da sunulmaktadır.

Özel Kıbrıs Oto Pazarı Garanti Seçeneği

Kıbrıs Oto Pazarı’nde gerekli kriterleri sağlayan araçlara “Otomatik” ve “Opsiyonel” olarak farklı garanti seçenekleri sunulmaktadır.